הערות שימוש במדיה

כיצד להשתמש במדיה?

לצפייה בסרטונים:

יש ללחוץ על המשולש במרכז המסך ולהמתין לטעינת הסרט. לחיבורי אינטרנט איטיים מומלץ לעשות "פאוס" (II) בפינה השמאלית התחתונה של חלון הסרט ולהמתין מספר דקות על מנת לאפשר לסרט להטען במלואו. לאחר מכן ניתן ללחוץ על כפתור המשולש בתחתית המסך ולצפות בסרטון ללא הפרעות.

להגברת חוויית הצפייה ולצפייה בסרטון במסך מלא יש ללחוץ על הכפתור "FULL SCREEN"  שבתחתית הימנית של חלון הסרטון.

לצפייה בתמונות:

מצגת תמונות- בראש גלריית התמונות תופיע מצגת מתחלפת של כל תמונות הגלרייה. ניתן לעצור את התקדמות המצגת בכל עת, על-ידי לחיצה על כפתור הריבוע שבתחתית המצגת. בכדי להמשיך את התצוגה לאחר עצירתה, יש ללחוץ על הכפתור המשולש בתחתית המצגת.

גלריית התמונות- מתחת למצגת מופיעות כל תמונות הגלרייה. ניתן להגדיל כל תמונה על-ידי לחיצה עליה.

הערות חשובות

  • כל המצולמים בתמונות ובסרטונים שבאתר הביעו את נכונותם להצטלם למיטב ידיעתנו. כל התמונות והסרטונים שבאתר זה צולמו על- ידי צלמים מצוות העמותה ו/או הועברו אלינו למטרות שימוש לצרכי האתר באישור הצלמים. העמותה עשתה כמירב יכולתה על מנת שלא לפגוע בזכויות הפרט והגנת הקניין.
  • במידה והנך מוצא את תוכן התמונות או אופן השימוש בהן פוגעני בכל צורה שהיא – אנא צור איתנו קשר ואנו נדאג לפתור את הבעיה בהקדם האפשרי.
  • אתר העמותה לקידום מורשת תרבות הלאדינו מאפשר לגולשים להתרשם ולהוריד תמונות וסרטונים לשימוש פרטי בלבד. העמותה מסירה מעצמה כל אחריות לאופי השימוש של הגולשים בתמונות אלו. אנא דאגו לעשות בהן שימוש הולם!
  • יש בידכם תמונות מאירועי הלאדינו? מעוניינים לפרסם אותן? אנא צרו עימנו קשר בטופס הפנייה.

למעבר לטופס יצירת הקשר לחץ כאן >>