פעילות העמותה: הופעה של גלית גיאת וקובי זרקו, נובמבר 2011

מופע לאדינו La serena

גלית גיאת וקובי זרקו

בתאריך 06/11/2011 ערכה העמותה לקידום מורשת תרבות הלאדינו חיפה והצפון ערב לשירת הלאדינו בהשתתפות הזמרים גלית גיאת וקובי זרקו, שהתקיים בהיכל התיאטרון בקרית-מוצקין.

האולם היה מלא וגדוש ולרבים לא נותר מקום פנוי. הערב התקיים בחסותו ובנוכחותו של מר יצחק נבון, הנשיא החמישי של מדינת ישראל ויו"ר הרשות הלאומית לתרבות הלאדינו. הערב נפתח בשירת חבורת הזמר "גלי שיר" בניצוחו של מר אריה ברכה ובדברי פתיחה מפי יו"ר ועד העמותה בתיה קנדל. בדברים שנשא מר יצחק נבון הוא שיבח את פעילות ועד עמותת הלאדינו. מר נבון ציין כי דווקא בימים אלו, כאשר גורמים שונים בממשלה מנסים לבטל את הרשות הלאומית ללאדינו, חשובה פעילותם של כל העוסקים במלאכה זו של שימור וטיפוח שפה ומסורת יהודית כל כך חשובה.

בתכנית האמנותית הופיעה הזמרת גלית גיאת (כוכבת "בוסתן ספרדי" שכתב מר נבון) וקובי זרקו , זמר הרומנסות בלאדינו ובעברית. הקהל השתתף בשירה הסוחפת בהתלהבות רבה ובהתרוממות רוח.

במעמד האירוע הקריאה חברת הועד נאוה שפרינגר ברכה מיוחדת ומרגשת מפרי עטה לכבוד יום ההולדת ה-90 של יו"ר הרשות מר נבון.

הקהל הרב שגדש את האולם נפרד בברכת להתראות בכנס "דיאס דה לצ'ה אי מייל", שמארגנת עמותת הלאדינו של חיפה ויתקיים בשלושה מחזורים בים-המלח בחודשים ינואר-פברואר 2012.

נהננו מאוד מהמופע המלהיב והאורחים המכובדים!

הנכם מוזמנים להתרשם מתמונות המופע. בטרם הצפייה בתמונות ובסרטונים, נבקש מכם לקרוא את "טופס הערות חשובות והוראות שימוש במדיית האתר". לקריאת הטופס, לחץ כאן >>

הערה: להגברת חוויית הצפייה, מומלץ להמתין  לטעינת כל התמונות והמצגת. התהליך יכול לקחת מספר דקות, תלוי במהירות הגלישה באינטרנט של מחשבכם.

צפייה מהנה!!

מצגת זאת דורשת JavaScript.

מודעות פרסומת